REZERWA

01.02.2014

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Stronka jest poświęcona amatorskiej drużyny piłkarskiej, która przyjęła nazwę  Rezerwa. Za datę powstania zespołu uznajemy 1 luty 2014. Drużyna  powstała z inicjatywy byłych piłkarzy drużyny Wawel Wirek do których  dołączyło 2 zawodników nie będących powiązanych z w/w drużyną Balon oraz  Mickiewicz. Celem drużyny było występowanie w 2014 w Rudzkiej Lidze  Orlik, aby tak się stało zespół musiał przejść przez system eliminacji.  Eliminacje poszły po myśli zespołu i w sezonie 2014 drużyna  występuję w 2 lidze LRO. Niestety podczas eliminacji kontuzji nabawił  się najbardziej doświadczony zawodnik Pajda, którego przygoda z drużyną  Rezerwa najprawdopodobniej się zakończyła. Przed rozpoczęciem sezonu do  drużyny przychodzi nowy zawodnik również nie związany wcześniej z  drużyną Wawel Wirek, ale który stanowi wartościowe wzmocnienie składu  Linkiewicz. W trakcie sezonu do drużyny dołącza kolejny były gracza  Wawel Wirek Buzarewicz , który ma uzupełnić szyki obronne. Cel w 2014 w 2  lidze to na pewno miejsce w czołówce jak i włączenie się do walki o  awans co jak pokazuję pierwsze kolejki jest w zasięgu drużyny Rezerwa.
Wiadomości (utwórz nową)